Deze week bereikte ons het droevige bericht dat Klaas van der Veen op zaterdag 13 januari 2018 op 83-jarige leeftijd is overleden. In de jaren ’60 speelde Klaas, als kopsterke en veelscorende spits, samen met zijn broer Gerrit in de roemruchte en succesvolle kampioensploeg van vv Hunsingo. Bij deze vereniging is hij van 1946 tot en met 1988 als speler actief geweest. 

Als eerste betaalde voetballer uit Noord-Groningen heeft Klaas tevens gevoetbald bij Velocitas en Heracles. Ook is hij als trainer actief geweest bij veel amateurclubs in de provincie. 

Decennia lang was hij trouw supporter van vv Hunsingo en later van vv Winsum, waar zijn beide kleinkinderen Thijs en Vera Veenstra voetballen. Met het overlijden verliest Winsum een markante voetbalpersoonlijkheid. Op vrijdag 19 januari vanaf 14.30 uur zal afscheid van Klaas worden genomen in het crematorium te Appingedam. De vereniging wenst de familie veel sterkte toe. 

Bestuur vv Winsum

kvdv 1

kvdv 2