Ook dit jaar organiseert vv Winsum samen met DWA de voordeelboekjesactie. Afgelopen week hebben vele vrijwillligers de voordeelboekjes huis aan huis verkocht in Winsum voor 5 euro.

Daar krijgt u veel voordeel voor terug. Ruim 50 ondernemers doen mee met een voordeelactie. De actie loopt van 29 januari tot en met 4 maart. Als u een actiebon inlevert bij een deelnemende ondernemer maakt u bovendien kans op een waardebon van 25 euro. Kortom: Iedereen heeft er profijt van.

Heeft u de verkoper gemist? U kunt ook een boekje aanschaffen bij diverse ondernemers zoals Sporthuis Winsum, Peter Kramer en Discus. Ook is het mogelijk een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..  Er wordt dan alsnog een boekje bezorgd.

Steun dus vv Winsum met een voordeelboekje!


boekjesB