Dinsdag 20 februari was er voor alle jeugdtrainers en leiders een thema-avond. Voor de pauze was er een voetbaldialoog waarin alle deelnemers met elkaar in gesprek gingen om te kijken hoe het jeugdvoetbal bij vv Winsum nog leuker en beter kunnen maken. Mooi om te zien welke ideeën er zijn om het ontwikkelen van jeugdvoetballers en voetbalsters te vergroten. Na de pauze vertelde Ineke Bonder kort wat de jeugdcommissie allemaal in de planning heeft voor het 2e seizoenshelft en ook dit ziet fantastisch uit (voetbal driedaagse, familiedag). Daarna was het de beurt aan Stijn Bisschop (docent en trainer vv Zuidhorn) om de aanwezigen een voorlichting te geven over Grip op de Groep. Trainen en begeleiden van groepen is leuk, maar hoe kun je er voor zorgen dat je iedereen de juiste aandacht geeft en terug krijgt? Mooie inspirerende voorlichting! Hoofd Jeugdopleidingen Deni van Dalsem sloot de avond af door Stijn te bedanken en vooruit de kijken naar de traineravond die op 7 en 8 maart worden gehouden.