TRAIN DE TRAINER- momenten voor trainers/ leiders & iedereen die geïnspireerd wil raken over training geven:

Hierbij komen leuke tips aanbod en bewustwording van training geven hoe jij op bepaalde momenten kan handelen als trainer of de oefening aan kan passen dat het wellicht sneller en beter verloopt.
De momenten zijn op Woensdag 07-03 & Donderdag 08-03 gepland zodat jij sowieso 1 van de momenten aanwezig kan zijn. Als jij alle 2 de dagen aanwezig kan en wilt zijn dan is dat natuurlijk helemaal super.
Deel dit met iedereen zodat jij 1 van de avonden aanwezig bent. De "train de trainer" momenten organiseren wij voor jullie dus maak er gebruik van.

PS! Iedereen is natuurlijk uitgenodigd voor deze "train de trainer" momenten: alle JO- trainers, leiders, speelsters/ spelers die meer willen weten over training geven (BV. MO/JO17, JO19, senioren, vrouwen- speelsters/ spelers), ouders want "training geven" is leuk!

#delenmag!

TDT VV WINSUM