Op 16 mei a.s. tijdens de voetbalclinic meiden, geeft één van de trainers van SC Heerenveen, een inspiratieavond over hoe het werken is binnen SC Heerenveen en dan specifiek het vrouwenvoetbal. Ook geeft zij een kijkje in de keuken hoe je het beste team kan bouwen. Wat werkt heel goed, maar ook wat zijn valkuilen. En is trainen/coachen aan meiden nu anders dan aan jongens? En uiteraard is er gelegenheid tot de dialoog. Het belooft een mooie avond te worden.

Waar: Kantine sportpark Schilligeham

Van: 19.30 – 20.30 uur

Deze avond is voor alle leiders/trainers die meer kennis willen krijgen over meidenvoetbal  Of je nu bij vv Winsum aan de slag bent bij de meiden of de jongens of dat je bij een andere voetbalvereniging in de omgeving van Winsum met meidenvoetbal aan de slag bent. Iedereen is welkom!

Wil je deze avond bijwonen, meld je dan uiterlijk 10 mei a.s. aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Cherry Chen en Ineke Bonder