Niet alleen voor alle wedstrijdteams van vv Winsum, maar ook voor de draakjes zit het seizoen erop. Op zaterdag 9 juni werkten de ca. 20 enthousiaste draakjes hun laatste training af, welke werd afgesloten met een partijspel tegen de papa's en mama's en zelfs twee opa's! De volwassenen waren geen partij voor het aanstormend talent, want de draakjes wonnen afgetekend met 7-1. Dat moest na afloop natuurlijk gevierd worden en uiteraard gebeurde dat met overheerlijke patat! Bestuurslid Ben Breukelman greep direct de gelegenheid aan om de twee draakjestrainers, Gerwin de Graaff en Jaap de Groot, te bedanken voor hun zeer gewaardeerde inzet. Gerwin en Jaap werden vervolgens door de draakjes zelf nog in de bloemen gezet. We zien de draakjes nog graag terug op de familiedag op 30 juni en wensen iedereen die dit seizoen bij de draakjes betrokken is geweest alvast een goede zomervakantie!

Draakjes foto I

Draakjes foto II