Een tweetal jaren geleden volgde de nu 14-jarige Demir een interne scheidsrechterscursus bij VV Winsum. Enthousiast geraakt voor het fluiten besloot Demir de KNVB cursus voor scheidsrechters te volgen.

Op vrijdag 8 juni vond de afsluiting plaats van de SO3 cursus veldvoetbal. De cursus begon op 2 maart en duurde 4 avonden. Op de laatste avond waren ook de praktijkbegeleiders aanwezig die de cursisten de afgelopen maanden intensief hebben begeleid. De rapporten en de ervaringen van de cursisten werden uitvoerig besproken. Vooral de zelfreflectie is belangrijk. Aan het eind van de avond kregen Demir en de overige 7 cursisten hun diploma en KNVB badge.

VV Winsum is trots op zijn enthousiaste en gedreven scheidsrechter. Wij wensen Demir veel succes en plezier toe en hopen hem nog eens te treffen op ons eigen sportpark.

demir