Hoi trainers (en geïnteresseerde leiders/ CVZ),
 
Zoals jullie weten heeft de KNVB RINUS- app gepubliceerd waar allemaal trainingen op staan zodat wij de trainers het makkelijker kunnen maken. De KNVB organiseert met verenigingen die veel met deze app werken of gaan werken bijeenkomsten om iedereen duidelijk te kunnen vertellen hoe de app werkt en wat je er allemaal nog meer mee kan. De KNVB komt ook bij VV WINSUM op 03-10-2018. Hier wordt de app uitgelegd + in de praktijk uitgevoerd. De JO10-lichting (met hoofdtrainer Henk Allssema) zou tijdens de praktijk met de RINUS- app getraind worden. Hier wordt ook aandacht besteed aan TOP VV Winsum.
 
De avond heeft 2 gedeeltes. Een praktijk gedeelte (Training JO10-lichting met RINUS) & theorie gedeelte (uitleg en informatie over RINUS) als je niet bij alle 2 de gedeeltes aanwezig kan zijn door training geven dan zou het sowieso waardevol zijn als je bij 1 gedeelte kan zijn👍🏼
 
Hieronder het tijdschema:
18.30 uur - Opening en inleiding
19.00 uur - Praktijk (JO10- lichting)
19.45uur - Pauze
20.00 uur - Nabespreken praktijk
20.15 uur - Overige mogelijkheden van Rinus bespreken
20.30 uur - Rinus, onderdeel van het door ontwikkelen van de Jeugdopleiding
20.50 uur - Ondersteuning door KNVB
21.00 uur - Afsluiting.
 
Hopelijk tot dan!
PS! de KNVB heeft de datum en tijd bepaald omdat ze naar heel veel verengingen gaan👍🏼
PS! Graag even doorgeven via groepsapp of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (voor Maandag 01-10-2018) of je aanwezig bent😃👍🏼
 
Groet,
 
Deni, Fokko, Gertjan & de JO10-lichting & trainers!
 
RINUSbijeenkomst