Op 19 januari heeft heren 1 van vv Winsum een pub quiz en een feestavond georganiseerd ten behoeve van het nieuwe sportpark. De avond was een groot succes. Maar liefst 21 teams deden mee aan de pubquiz. Zie ook de uitzending van vv Winsum tv: https://www.vvwinsum.nl/nieuws/1889-vv-winsum-tv-pubquiz

De totale opbrengst van de avond bedroeg maar liefst 2.300 euro. Dat zijn 92 bakstenen! Het 7X7 team 45+2 deed een donatie van 425 euro.

We bedanken de 1e selectie en alle deelnemers voor dit fantastische initiatief en de mooie avond. In totaal zijn nu 800 bakstenen verkocht. We komen dus in de buurt van de 1.000 bakstenen, maar we zijn er nog niet.

We hopen dat deze actie voor anderen een inspiratie vormt om ook mee te werken aan de realisatie van het nieuwe sportpark! Kijk voor meer informatie op www.letsrock-vvwinsum.nl

letsrock