Op beide complexen hebben we een goed werkend AED apparaat tot onze beschikking. We vinden het vanuit de vereniging erg belangrijk dat er voldoende getrainde mensen op onze voetbalcomplexen aanwezig zijn die de apparaten kunnen bedienen. Daarom organiseren we samen met de Tennisvereniging Winsum 3 cursusavonden op de volgende data:

- Maandag 1 april 2019
- Woensdag 3 april 2019
- Dinsdag 16 april 2019

Aanvangstijd is 19.30 uur in de kantine van vv Winsum aan de Schouwerzijlsterweg.

Er zijn nog een aantal plaatsen beschikbaar. Als je interesse hebt kan je je t/m 10 maart aanstaande aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. onder vermelding van:

- naam en geboortedatum

- telefoonnummer

- voorkeursavond + een 2e keuze