Vanaf 21 juni is het weer mogelijk om zelf de spelerspasfoto op de digitale spelerspas te wijzigen via de Wedstrijdzaken-app of Voetbal.nl-app.
 
Daarom moet elk spelend lid van vv Winsum het liefst voor het begin van komend seizoen, maar uiterlijk 31 oktober een correcte spelerspasfoto in zijn/haar profiel hebben staan. Indien spelers geen of een niet herkenbare spelerspasfoto hebben mogen ze door scheidsrechters worden geweigerd aan deelname van de wedstrijd. 
 
Bovenstaande geldt voor alle voetballers vanaf de leeftijdscategorie Onder 13 en ouder. Voor teams onder 13 is het geen verplichting, wel een wens vanuit de club. 
 
 
 
p.s. inloggen via voetbal.nl/app en/of de wedstrijdzaken app moet via het e-mailadres welke bij vv Winsum bekend is, indien dit niet meer correct neem even contact op met de Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. voor een wijziging in je gegevens.