Volgende week vrijdag, 13 september organiseren we een Technisch OntwikkelingsPlan inloopavond.
 
Deze avond is bedoeld om spelers, ouders en alle andere geïnteresseerden informatie te geven over de voetbalopleiding van vv Winsum in het seizoen 2019/2020.
 
Het bevat daarmee een deel van de informatie die voorheen op speler/ouderavonden werd verteld. Sommige teams hebben of gaan aanvullend een eigen kick-off organiseren waarin de specifieke afspraken rond hun team worden besproken. Deze inloopavond is dan ook bedoeld als een meer algemene basis. Bij dit bericht vind je een presentatie waarin dat staat. We kunnen ons voorstellen dat je meer wilt weten.
 
Ben je nieuwsgierig naar de exacte opzet van de voetbalopleiding, heb je vragen over wat er dit jaar gaat gebeuren, heb je specifieke vragen over een leeftijdsgroep of de ontwikkeling binnen het team van je zoon of dochter of heb je suggesties om iets in de opleiding te verbeteren ... dan ben je van harte welkom om daarover in gesprek te gaan. 
 
De inloop start op 19.00 en duurt uiterlijk tot 21.00 uur. De locatie is de kantine op sportpark Schouwerzijlsterweg.
 
Tot dan!