De oplettende toeschouwer heeft het tijdens het succesvol verlopen toernooi van onze Oranjeleeuwinnen al gezien. Er zijn diverse spelregels veranderd. Je hebt als aanvoerder weer wat te kiezen bij het winnen van de toss, bal hoeft het strafschopgebied niet meer te verlaten bij doeltrap of vrije trap, keeper met minimaal één voet op de lijn en aanvallend hands is wat anders dan verdedigend hands.
 
Om van al deze losse bomen weer een goed zichtbaar bos te maken, organiseert de scheidsrechterscommissie op maandag 9 september een avond voor de uitleg van de nieuwe spelregels. Omdat de nieuwe spelregels voor iedereen gelden is ook iedereen welkom. We zien jullie graag van 20.00 uur tot 20.30 uur in de kantine aan de Schouwerzijlsterweg. Inloop vanaf 19.45 uur.
 
Maandag 09-09-2019: Uitleg nieuwe spelregels voor 11 tegen 11 wedstrijden
 
Met sportieve groet,
 
John Kamstra
Scheidsrechterscommissie vv Winsum