Beste trainers,
 
Binnen TOP hebben we besloten om voor de liefhebbers de cursussen Pupillen- en Juniorentrainer aan te bieden. Deze cursussen passen volledig in onze filosofie dat een betere voetbalopleiding begint bij betere begeleiding. De cursussen dragen daar zeker aan bij en kunnen jou helpen een betere trainer te worden. Voor de duidelijkheid:
 
> Pupillentrainer is voor trainers die binnen de lichtingen t/m JO12 training geven en meer informatie vind je op www.knvb.nl/pupillentrainer
 
> Juniorentrainer is voor trainers die binnen de lichtingen JO13 t/m JO19 training geven en meer informatie vind je www.knvb.nl/juniorentrainer 
 
De cursussen starten in de eerste volle week van oktober en bij genoeg deelname kunnen we dat eventueel op onze eigen trainingsaccommodatie laten plaatsvinden. De inschrijving moet binnen zijn bij de KNVB voor 16 september 2019. Wacht daarom niet te lang en geef voor 12 september door als je mee wilt doen aan een cursus en uiteraard aan welke van de twee. Dat kan door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.