Dit seizoen hebben we als vereniging alle jeugdtenues vervangen. Een deel van de shirts hebben we geschonken aan goede doelen, waaronder een project van Compassion in Ethiopië. Compassion is een internationale christelijke kindersponsororganisatie, die werkt voor kinderen in armoede. Gert Jan Bouwman uit Winsum is net terug uit Ethiopië. We ontvingen het volgende bericht en foto’s van Gert Jan.

“We zijn net terug uit Ethiopie waar we met een groep ondernemers uit het noorden van ons land een Compassion project hebben helpen op te starten. In dit gebied wonen zeer arme mensen. Zelfs zo arm dat veel kinderen naakt of met gescheurde vodden rond lopen. Laatst hebben we hiervoor een heel aantal setjes voetbal kleren mee mogen krijgen van vv Winsum. Heel erg bedankt hiervoor. We hebben deze uit mogen delen waar het erg nodig was, nogmaals heel erg bedankt hiervoor en hierbij enkele foto’s hiervan”.

Redactie vv Winsum  / PR