Naar aanleiding van de landelijke maatregelen vanwege het Coronavirus zijn beide sportparken: Schouwerzijlsterweg, Schilligeham en Winsum-West (Geert Reinders Sportpark) vanaf donderdag 12 maart t/m 6 april gesloten. Alle trainingen en andere activiteiten (ook vergaderingen) op het sportpark zijn afgelast.

Het bestuur van vv Winsum inventariseert wat de gevolgen zijn van het landelijk beleid voor de komende weken. Indien er veranderingen zijn omtrent het landelijke beleid zal dit door het bestuur worden gecommuniceerd via website en sociale media.

 Kort samengevat:

  • Geen wedstrijden en trainingen.
  • Geen vergadering of bijeenkomsten.
  • Geen kantine opening.
  • Activiteiten in de sporthal Schouwerzijlsterweg gaan niet door.

 

Onze sportparken zijn gesloten.

 

Bestuur vv Winsum