Beste voetballers en voetbalsters, een oproep aan jullie allen!

Het nieuwe seizoen komt er aan, het clubhuis is steeds verder klaar en een van de belangrijkste onderdelen, DE BAR, is inmiddels geplaatst.

Zoals jullie weten krijgen wij het mooiste terras in het mooiste dorp van Nederland. Dit terras wordt volgende week dinsdagavond tot en met vrijdagavond, en zaterdagochtend, aangelegd. Het wordt een flink terras en daarom zoeken wij per moment 4 vrijwilligers om te helpen het aangeven van de tegels aan de stratenmakers. Help de club met het realiseren van het mooiste terras en geef je op met een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Het gaat om de volgende momenten, alle hulp is welkom:

  • Dinsdagavond 1700 – 2000uur
  • Woensdagavond 1700 – 2000uur
  • Donderdagavond 1700 – 2000uur
  • Vrijdagavond 1700 – 2000uur
  • Zaterdagochtend 0800-1100uur
 
DJI 0868 4