De actie met het voordeelboekje van vv Winsum en DWA / ARGO is inmiddels afgelopen (m.u.v. enkele bonnen die langer geldig zijn). Ondanks dat we de boekjes dit jaar helaas niet huis aan huis konden verkopen zijn we blij met de vele boekjes die zijn verkocht. Iedereen bedankt die een voordeelboekje heeft aangeschaft en daarmee de verenigingen en de ondernemers heeft gesteund in deze lastige periode.  Ook alle ondernemers bedankt die hebben meegedaan met een actie in het voordeelboekje. Vienna Hair &Beauty, Slagerij Hasper, Kaas-Notenhuysch Winsum, Discus, Fluitekruid en Vishandel van der Veen waren bovendien bereid als verkooppunt te fungeren.

Uit de vele ingeleverde bonnen zijn 4 prijswinnaars getrokken. Een bon van 25 euro van de Discus is gewonnen door Peters uit de Steenbakkerii, een bon van 25 euro van Kaas-Notenhuys is gewonnen door J. Kuizenga uit de Grachtstraat, een bon van 25 euro van slagerij Hasper is gewonnen door M. Kamminga uit de Leerlooierij en een bon van 25 euro van Sporthuis Winsum is gewonnen door v Blijswijk uit de Sien Jensemalaan. De winnaars hebben inmiddels hun prijs in ontvangst genomen.

bonnenboekje vvwinsum29420