Hierbij ontvangen jullie informatie over de komende periode met betrekking tot Koningsdag, Nationale Dodenherdenking en de activiteiten in de meivakantie (vv Winsum Univé Voetbal3Daagse en Sponsorloop).

  • Op dinsdag 27 april (Koningsdag) is het sportpark gesloten voor alle activiteiten.
  • Op dinsdag 4 mei (Nationale Dodenherdenking) is het sportpark gesloten voor alle activiteiten.
  • Vanaf maandag 3 mei t/m zaterdag 8 mei zijn er geen trainingen voor de jeugd vanaf de Draakjes t/m O12.


Op 5, 6 en 7 mei kun je nog wel meedoen met de vv Winsum Univé Voetbal3Daagse

Doe je mee? Klik hier om je in te schrijven.

Ook kan je in de week van 1 t/m 9 mei meedoen aan de sponsorloop voor vv Winsum, die georganiseerd wordt vanuit FC Groningen. Je helpt daarbij niet alleen vv Winsum maar je maakt ook nog kans op mooie prijzen van FC Groningen. Je kunt je aanmelden via: https://www.sponsorloop.nl/vvwinsum/.

Gezien de avondklok vanaf woensdag 28 april niet meer actief is, zal er een nieuw trainingsschema in gaan vanaf maandag 3 mei aanstaande. Deze zal t.z.t. gecommuniceerd gaan worden.


Groeten Bestuur vv Winsum