De jeugd van vv Winsum heeft, in samenwerking met FC Groningen, in de week van de meivakantie, de sponsorloop gelopen. Voorafgaand hebben ze erg hun best gedaan om zoveel mogelijk sponsors te vinden. Gezien de huidige omstandigheden was het helaas niet mogelijk de sponsorloop als evenement te organiseren. Dit maakte het vinden van sponsors voor de jeugd extra lastig, maar daarvan trokken ze zich niets aan en hebben vol enthousiasme al hun familie en kennissen benaderd. Heel goed gedaan!!!

En toen moest er natuurlijk nog gelopen worden. Aangezien het geen evenement was moest er wat anders verzonnen worden. Hiervoor hadden de trainers van vv Winsum gelukkig een oplossing. Voordat de echte training begon hebben ze de sponsorloop georganiseerd, de warming-up was hiermee ook gelijk gedaan. Sommige trainers hadden zelfs heuse stempelkaarten, snoepjes en ranja geregeld! We mogen trots zijn op onze enthousiaste trainers!

In totaal heeft de jeugd meer dan 300 sponsors kunnen vinden. De totale opbrengst voor de club is € 2.358,75.