Train jij tijdens de komende zomervakantie vier dagen lang als een Prof op hét FC Groningen Voetbalkamp? Vanaf dinsdag 17 augustus t/m vrijdag 20 augustus organiseert FC Groningen in samenwerking met vv Winsum het FC Groningen Voetbalkamp op het nieuwe “Geert Reinders Sportpark Winsum West” in Winsum. Het FC Groningen Voetbalkamp is voor iedereen tussen de 6 en 14 jaar. Tijdens het FC Groningen Voetbalkamp wordt er vier dagen lang getraind onder leiding van gedreven gediplomeerde trainers. Ook de eerste selectie van FC Groningen komt op bezoek en deelnemers ontvangen o.a. een origineel FC Groningen Voetbalkamp tenue. Kortom, vier dagen lang vol met voetbal en FC Groningen, de mooiste week van je zomervakantie!

Meld je nu aan via www.fcgroningen.nl/voetbalkamp

Het FC Groningen Voetbalkamp kost € 190,- en bestaat uit een 4-daags programma:

  • 4 dagen training door enthousiaste, gediplomeerde trainers (9:30 - 16:00 uur)
  • Speel- en trainmoment met de eerste selectie van FC Groningen!*
  • FC Groningen Voetbalkamp trainingstenue (T-shirt, korte broek en kousen)
  • Nieuw! Je eigen naam bedrukt op jouw tenue!
  • Dagelijks gezonde sportlunch
  • FUN activiteiten, zoals Stadion Tour en diverse motorische spelvormen
  • Uitdagende trainingen met veel variaties in thema's
  • Een sportfotograaf die je als een echte prof in beeld brengt!


*Vanwege de huidige Corona maatregelen is de planning voor de eerste selectie voor de voorbereiding voor 2021-2022 nog niet bekend. Hierdoor wordt er nog niet kenbaar gemaakt welke spelers er komen en op welk dag(deel)

fcg