Na vier jaar stopt Peter Elmont aan het eind van dit seizoen met zijn werkzaamheden binnen de Commissie Voetbalzaken Vrouwen. Met ingang van het nieuwe seizoen 2021-2022 is Neil Judkins bereid gevonden om de taken over te nemen van Peter Elmont. Neil zal de rest van dit seizoen Peter al ondersteunen en diverse taken op zich nemen. Daarnaast wordt de Commissie Voetbalzaken Vrouwen vanaf volgend seizoen naast Neil verder uitgebreid met Daphne Dijkema.

Even voorstellen:
Neil heeft 13 jaren in Viboa 1 gespeeld en twee jaar bij Oranje Nassau in Groningen. Van 2017 tot 2020 is Neil trainer geweest van Vrouwen 1 van vv Winsum. Daphne is moeder van Meerke (Vrouwen 3) en Lucy (JO15-1) en heeft 12 jaar geleden bij de dames van Viboa gespeeld. Momenteel is ze fanatiek supporter.

Wij willen Peter alvast heel erg bedanken voor zijn inspanningen de afgelopen vier jaren. En we wensen Neil en Daphne veel succes binnen de Commissie Voetbalzaken Vrouwen!

Met vriendelijke groet,

Jan Jaap Zijlstra
Bestuurslid Voetbalzaken
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.