Sport- en fitnesscentrum Veldwijk is al jaren een trouwe sponsor van het voetbal in Winsum. Voorheen bij Hunsingo en Viboa en vanaf 1 juli 2016 bij vv Winsum.

Voor de komende 3 jaar wordt de sponsorsamenwerking gecontinueerd.

Sport- en fitnesscentrum Veldwijk is een modern en tevens een multifunctioneel centrum op een unieke en sfeervolle locatie aan de Onderdendamsterweg in Winsum. In het sportcentrum kan iedereen onder persoonlijke en professionele begeleiding werken aan zijn gezondheid, fysieke en mentale gesteldheid, topsport of recreatieve sport zowel individueel als in groepsverband.

Sport en gezondheid is vanzelfsprekend ook een belangrijk thema binnen vv Winsum. Afgelopen seizoen hebben verschillende spelers van de 1e selectie aan hun revalidatie gewerkt bij Gert Veldwijk en Grace Kwee. Een mooie samenwerking is hierbij ontstaan tussen vv Winsum, onze club sportfysiotherapeut, tevens sponsor Neil Judkins van Fysio2Fit en Sport- en fitnesscentrum Veldwijk.

Ook Sport- en fitnesscentrum Veldwijk maakt hiermee het voetbal in Winsum mogelijk!

Voor meer informatie:

www.veldwijkwinsum.nl

veldwijklogokaal