vv Winsum en Multisport Events uit Baflo verlengen de sponsorsamenwerking met 3 jaar. Sinds 2016 is er een nauwe samenwerking ontstaan tussen vv Winsum en Multisport Events bij diverse activiteiten van vv Winsum, zoals de familiedag, de voetbal 3 daagse en 100 jaar voetbal in Winsum.

Multisport Events uit Baflo maakt sportevenementen op alles niveaus mogelijk. Van verhuur van kleine tot grote sportattributen, zoals baskets, pannakooien en springkussen tot aan de volledige aankleding, organisatie en begeleiding van sportevenementen op diverse locaties.

Bij de seizoensafsluiting van vv Winsum op 30 juni jl. werd het nieuwe sponsorcontract ondertekent in aanwezigheid van Jeroen Lucassen en Jarno Goedhart van Multisport Events.

Daarmee maakt ook Multisport Events het voetbal in Winsum mogelijk!

Meer weten? Klik op www.multsportevents.nl

multi