delighting logo nwsbrf

 

Delighting Company van Marco Buurlage is bordsponsor geworden van vv Winsum. Marco voetbalt dit seizoen zelf in het 3e elftal van vv Winsum.

Marco Buurlage over zijn bedrijf: “Delighting Company is een jonge onderneming die zich toelegt op de verzorging, verhuur en verkoop van licht, audio en riggingmiddelen (datgene wat je nodig hebt om het geluid en licht op een veilige manier op de juiste plaats te bevestigen). Elke toepassing is anders. Daarom leveren wij altijd maatwerk in samenspraak met onze klanten. Om uw evenement tot een onvergetelijke  belevenis te maken is het belangrijk om een impact te maken bij uw bezoekers. Dit doen wij door out of the box te denken, apparatuur op andere manieren in te zetten en special effects toe te passen. Dit alles doen wij uiteraard zonder het professionele aspect uit het oog te verliezen. Delighting Company verzorgt en ontzorgt uw evenement zodat onze klanten zich druk kunnen maken om de dingen die er echt toe doen. Dat zijn uw gasten!”.

Voor meer informatie: www.delightingcompany.nl. Daarmee maakt ook Delighting company voetbal in Winsum mogelijk!