Bijgevoegd zien jullie het trainingsschema voor het seizoen 2022-2023 ingaande op maandag 15 augustus aanstaande. Ondanks dat het ook deze keer weer een hele puzzel was om alles zo goed mogelijk in te passen, is het ook nu weer gelukt om alles in dit schema te verwerken.

Aankomend seizoen kunnen we ook af en toe gebruik maken van veld 4 (voormalig Hoofdveld Hunsingo), aangezien we vanaf half september ook daar gaan beschikken over veldverlichting. Omdat op de wedstrijddagen ook gebruik wordt gemaakt van dit veld zal de belasting zoveel mogelijk worden beperkt tijdens trainingsdagen.

We begrijpen dat we het waarschijnlijk niet voor iedereen naar zijn/haar zin hebben kunnen invullen, maar we hopen op jullie begrip!

“Laten we het samen doen!”

Bestuur vv Winsum

xlsxKlik hier voor het trainingsschema