Marcel Pascal zal komend seizoen het sportverzorgingsteam gaan versterken. Marcel is woonachtig in Hoogkerk met zijn vrouw en nog één thuiswonend kind. In het dagelijks leven werkt hij voor het Ministerie van Justitie en Veiligheid. Na zijn actieve sportcarrière binnen het volleybal en de vechtsport is Marcel zich meer gaan bezighouden met de sportmassage en verzorging. Na onder andere clubs als CSVH, VEV en Marum kijkt hij er naar uit om in het mooiste dorp van Nederland te gaan werken (aldus Marcel).  

Op de dinsdagavond zal Marcel beschikbaar zijn vooraf aan de trainingen van Heren 1 en Vrouwen 1 en daarna voor alle overige leden van vv Winsum. Op zaterdag zal Marcel Heren 1 voorzien van de nodige verzorging.  

We heten Marcel van harte welkom binnen vv Winsum en hopen op een fijne en sportieve samenwerking! 

Foto Marcel Pascal