Veel kinderen (en sommige volwassenen) dromen van een carrière als topvoetballer. En dromen mag! Om het stadiongevoel te ervaren nodigt FC Groningen leden van amateurverenigingen aangesloten bij het Amateurconvenant in gemeente Het Hogeland uit om tegen korting de wedstrijd FC Groningen - Fortuna Sittard te bezoeken. Samen met bijvoorbeeld je ouders of wellicht als teamuitje. Dit aanbod geldt voor alle leden, ongeacht de leeftijd. Tickets kosten 12 euro per stuk.
  
Het gaat om de volgende wedstrijd: 
FC Groningen – Fortuna Sittard (Zondag 13 november, 14:30 uur
   
Er is voor vv Winsum en andere aangesloten verenigingen uit de gemeente Het Hogeland een aparte kaartverkoop link gecreëerd. Via de volgende link zijn de kaarten met het actietarief te bestellen:
https://tickets.fcgroningen.nl/initiative/Amateurconvenant-Gemeente-Het-Hogeland