Alieke Tuin (21) is voor de eerste keer opgeroepen voor het nationale vrouwenelftal. De oud-speelster van vv Winsum behoort tot de selectie van 26 speelsters die door bondscoach Andries Jonker zijn geselecteerd voor de oefeninterlands tegen Costa Rica (11 november in Utrecht) en Denemarken (15 november in Zwolle). De interlands worden gespeeld ter voorbereiding op het WK, dat komende zomer in Australië en Nieuw-Zeeland wordt gespeeld.

Alieke maakte op 16-jarige leeftijd de overstap van vv Winsum naar SC Heerenveen. Na vier seizoenen bij SC Heerenveen te hebben gespeeld en een seizoen bij VV Alkmaar, speelt ze sinds dit seizoen bij Fortuna Sittard.

We zijn als vv Winsum supertrots op Alieke en wensen haar veel succes en plezier bij de OranjeLeeuwinnen!

Binnenkort verschijnt ook weer een update over de ontwikkelingen van onze andere oud-spelers en -speelsters bij de BVO’s.

STM 9255
Foto: Sterkenburg Media