We zijn als vv Winsum zeer blij om te kunnen melden dat we een nieuwe keeperstrainer in ons midden hebben. Eind september is Alyssa Uneken gestart als keeperstrainer van onze jeugd- en vrouwenkeepers.

Alyssa stelt zich in het kort even voor:

“Ik ben Alyssa Uneken en ik ben 24 jaar. Op de donderdag zal ik de jeugdkeepers en de vrouwelijke keepers van vv Winsum gaan trainen. In mijn dagelijkse leven studeer ik HBO-V en Bewegingswetenschappen en geef ik ook keeperstraining bij de keepersschool Keeping the Zero in Groningen. Zelf speel ik bij VV Schoonebeek en geef ik daar ook training aan de keepers.”

Keeperscoördinator Gaby Hemsens is zeer blij met de komst van Alyssa:

“Goeie keeperstrainers zijn een zeldzaam goed en ik ben daarom zeer verheugd dat we Alyssa binnenboord hebben kunnen halen. Ik ken Alyssa van de keepersschool waar ze ook al een aantal jaren training geeft. Ze heeft dus de nodige ervaring en kan die zeer goed overbrengen.”

We wensen Alyssa veel plezier en succes bij vv Winsum!

Foto Alyssa Uneken