Quincy Dijkstra heeft in een gesprek met het Technisch Hart aangegeven na dit seizoen te stoppen als (jeugd)trainer bij vv Winsum. 
Na 10 jaar als trainer bij onze mooie vereniging werkzaam te zijn geweest is hij klaar voor een vervolgstap in zijn trainerscarrière en heeft hij besloten om zijn eerste stappen buiten de deur te zetten.
We kennen Quincy als een betrokken, bevlogen en kundige trainer en hij heeft bij vv Winsum met de diverse jeugdteams mooie resultaten bereikt. Tijdens zijn trainersperiode heeft de club hem de mogelijkheid geboden om de UEFA B cursus te volgen. Deze heeft hij succesvol afgerond.
We hopen dat hij een mooie vereniging gaat vinden waar hij zich als trainer nog verder kan ontwikkelen.  

Voor nu kunnen we nog steeds van zijn kennis en kunde gebruik maken en gaan we voor een geweldige afsluiting met de JO19-1 en als assistent-trainer bij de 1e selectie.  

Technisch Hart vv Winsum

STM 7676 2