Ook de komende jaren prijkt de naam 'Tandem Vormgeving & Bouwadvies' weer op de shirts van het 7 tegen 7 45+ team 2. Hier zijn we als vereniging weer heel dankbaar voor en we bedanken Ewald voor zijn bijdrage aan de club. 

Tandem Vormgeving & Bouwadvies is een bouwkundig ingenieursbureau in de breedste zin van het woord. De eigenaren Rob Sleurink (actief bij SC Loppersum) en Ewald Veenstra (oud-bestuurslid vv Winsum) zijn nauw verbonden met het ontwerp van ons prachtige clubhuis op het Geert Reinders Sportpark Winsum West. Sinds 2003 ontwerpen, adviseren en begeleiden zij projecten op het gebied van woning- en utiliteitsbouw in de drie noordelijke provincies. Hun bureau opereert vanuit het mooie Villa Bellevue in het Groningse Loppersum.

Heel hartelijk bedankt voor jullie sponsoring en veel sportief succes gewenst met elkaar!

vv Winsum 45 2 foto