Geachte sponsor,

Wij zijn blij met jou als sponsor van onze vereniging vv Winsum. Om de onderlinge betrokkenheid van onze sponsoren te vergroten en onze waardering voor jouw bijdrage aan onze club te onderstrepen, nodigen wij je graag uit voor een gezellige sponsoravond op vrijdag 9 december a.s. vanaf 18.00 uur.

Na een heerlijk stamppotbuffet zal niemand minder dan oud FC Groningen directeur Hans Nijland ons meenemen in zijn belevenissen in de turbulente wereld van het (betaalde) voetbal. Na afloop is er alle gelegenheid om, onder het genot van een hapje en drankje, met elkaar kennis te maken.

Nog even het programma op een rijtje:

18.00 uur: ontvangst
18.30 uur: stamppotbuffet
19.15 uur: gastspreker Hans Nijland
20.30 uur: borrel
22.00 uur: afsluiting


Wil je hier graag bij aanwezig zijn, stuur dan een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Tot ziens op vrijdag 9 december!

Commissie Commerciële Zaken vv Winsum

hansN