Beste sponsor en lid van de Vrienden van vv Winsum,

Indien je je hebt opgegeven voor de sponsoravond hebben we een aangepast programma voor vrijdag 9 december. 

Waarom? Het Nederlands elftal bekert verder! Fantastisch dat we de kwartfinale hebben gehaald. Weer een stapje dichter bij die felbegeerde beker. De kwartfinale wordt op vrijdag 9 december gespeeld om 20.00 uur tegen Argentinië. En laat dit nu net de datum van de sponsoravond zijn. Uiteraard snappen we heel goed dat je ook graag onze oranjeleeuwen wilt aanmoedigen. Gelukkig hebben we daar wat leuks op gevonden.

De sponsoravond gaat door!

We passen daarom het programma een beetje aan. We zorgen ervoor dat de microfoon van Hans Nijland rond 19.45 wordt uitgezet en dat het grote scherm wordt aangezet! Zo kunnen we het fantastische affiche Nederland - Argentinië kijken om 20.00 op groot scherm. Dit uiteraard onder het genot van een hapje en drankje.

Tot ziens op vrijdag 9 december!

Commissie Commerciële Zaken vv Winsum