,,Goeie genade, wat hebben jullie het hier geweldig voor elkaar.”

Mooie woorden en een prachtig compliment van niemand minder dan Hans Nijland, op de drukbezochte sponsoravond van vv Winsum. Voor deze avond waren alle ‘Vrienden van vv Winsum’ en sponsoren uitgenodigd. 

De avond begon met een heerlijk stamppotbuffet – gemaakt door Anna Veldhuis van Eetcafé J&A – en eindigde met de spannende strafschoppenserie tussen Argentinië en Nederland. Tussendoor genoten de aanwezigen van een enthousiast openingswoord van Gerard Berghuis en heerlijke anekdotes van Hans Nijland. Zoals we de oud-voorzitter kennen vertrok hij pas toen de lichten langzaam doofden in de sfeervol ingerichte kantine… 

Al met al een hele gezellige avond met vrienden, sponsoren en nieuwe contacten!

Ook lid worden van de ‘Vrienden van vv Winsum’ of wil je aansluiten als sponsor? Stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Hans Nijland goed op dreef bij sponsoren vv Winsumweb