Van vrijdag 23 december 2022 tot en met vrijdag 6 januari 2023 zijn er geen activiteiten op het Geert Reinders Sportpark Winsum West en is het clubhuis gesloten. Op donderdagavond 22 december aanstaande zal er, als afsluiting voor de wintersluiting, weer een nieuwe editie van het “Kerstnachtstalvoetbal” plaatsvinden! Het aanmelden/omkleden is tussen 19.30 - 20.00 uur. Zie voor meer informatie de poster op onze website en sociale mediakanalen.

Zaterdag 7 januari 2023 is iedereen welkom op de nieuwjaarsreceptie in ons clubhuis. Het clubhuis is dan vanaf 16:00 uur geopend. Houd onze website en sociale media in de gaten voor het definitieve programma! In afstemming met de wedstrijdsecretaris (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) is het dan ook mogelijk om voorafgaand te trainen.

Het bestuur