De scheidsrechtercommissie van de vv Winsum organiseerde woensdagavond 1 februari een laagdrempelige grensrechtercursus voor beginners. De bestuurskamer was gezellig gevuld en vooral het grote aantal enthousiaste moeders viel op. Tevens was er een heuse clubscheidsrechter aanwezig om zijn ervaringen en tips met de aanwezigen te delen.

Naast de powerpointpresentatie werd volop gebruik gemaakt van het magneetbord om spelsituaties te bespreken. De aanwezige ouders toonden zich zeer leergierig en er werd volop gediscussieerd.

Eén van de ouders vatte de avond als volgt samen: “Mooi dat ik nu weet waar ik moet lopen en waar ik op moet letten. Dit geeft me veel zekerheid om een bijdrage als grensrechter te leveren voor het team van mijn kind’.

De scheidsrechtercommissie kijkt tevreden terug op deze avond en zal de grensrechtercursus in de toekomst zeker herhalen.

 

Met sportieve groet,

John Kamstra
Scheidsrechtercommissie vv Winsum
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

ppt2023_Presentatie_grensrechter_cursus.ppt