Onlangs heeft Neil Judkins bij het Technisch Hart aangegeven aan het einde van het huidige seizoen te gaan stoppen als lid van de Commissie Voetbalzaken (CVZ) Vrouwen.

Halverwege het seizoen 2020-2021 kwam Neil de CVZ Vrouwen versterken naast Peter Elmont.  

Neil: “Ik heb me tijdens deze periode met veel passie ingezet voor het Vrouwenvoetbal, maar merk dat het me op dit moment meer energie kost dan het uiteindelijk oplevert. De combinatie als eigenaar van Fysio2Fit, coördinator Medisch Team binnen de club en als enige CVZ lid Vrouwen, is iets te veel van het goede. Ik hoop dat er binnen de club mensen gaan opstaan die graag het stokje van mij willen overnemen en zodoende ook het Technisch Hart kunnen ondersteunen richting de toekomst.”

Het Technisch Hart van vv Winsum wil Neil alvast bedanken voor zijn inzet richting de Vrouwenafdeling. Hij zal wel aan de club verbonden blijven als sponsor en coördinator van het Medisch team.

Technisch Hart vv Winsum