Op 1, 2 en 3 mei organiseerde vv Winsum de Univé Voetbal3Daagse. vv Winsum wil graag laagdrempelig voetbal aanbieden voor iedereen en een maatschappelijke functie vervullen in Winsum en omgeving. Hiervoor werken we samen met Univé.

Onder de ongeveer 80 kinderen waren voetballers en voetbalsters, maar ook kinderen die geen lid zijn van een voetbalvereniging. Wat hebben we veel (voetbal)plezier gezien en beleefd onder leiding van onze ervaren trainers!

De eerste dag waren er linietrainingen; ‘verdedigen als Virgil van Dijk’ en ‘aanvallen als Messi’. Gevolgd door circuittraining op de tweede dag; kleurtikkertje, stoeien en bal verdedigen en latje trap. Deze twee geweldige dagen werden afgesloten met een eindtoernooi op de derde dag inclusief finales!

We willen alle trainers, overige vrijwilligers en sponsoren bedanken voor hun bijdrage! Zonder hen was de Voetbal3daagse niet mogelijk geweest. Tot volgend jaar!

Kijk voor foto’s, gemaakt door Sterkenburg Media, op: vv Winsum Univé Voetbal3Daagse.

STM 3620