Dierenspeciaalzaak Discus Profauna; al vele jaren een begrip in Winsum en in de regio.

Onze klanten zijn gewend geraakt aan onze sterke punten zoals, het geven van het juiste advies, vakkennis, uniek assortiment (diervoeders, hengelsport, aquaristiek, tuinbenodigdheden, groenteplanten, meststoffen, kerstbomen, enz.) optimale service, moderne afdeling levende have, scherpe acties en onze eigen bezorgdienst.
Zes dagen in de week staat ons team voor jou klaar.

Ook zijn wij een DHLparcel punt, DHL Expres punt, Homerr punt en depothouder van de Rijdende Schoenmaker en Kleermaker. Bij ons achter de winkel is voldoende parkeergelegenheid (ingang via de Kerkstraat).

Voor alle leden van vv Winsum hebben we een mooie aanbieding: de gehele maand mei 2023 ontvang je 10% korting op alle tuinplanten. Ook leuk voor Moederdag! 

Codewoord bij de kassa: vv Winsum 😊
 

Groeten en tot dan, Johan, Jack, Sietse, Karel en Ruben

f178a16d aa60 ce33 be0d 2c412af1f7ee