Functiebeschrijving 

Als verzorg(st)er maak je deel uit van de staf van vv Winsum Heren 1 en werk je nauw samen met de trainers en overige stafleden. De selectie traint op dinsdag- en donderdagavond en speelt de wedstrijden komend seizoen op de zaterdagmiddag of sporadisch op de zondagmiddag. Van de verzorg(st)er wordt verwacht dat je op de wedstrijddag aanwezig bent en mogelijk op één of twee trainingsavonden. Je bent verantwoordelijk voor de fysieke fitheid van de spelers bij wedstrijden. Je werkzaamheden bestaan voornamelijk uit tapen, masseren, het voorbereiden van spelers voor een wedstrijd en waar nodig ondersteuning bieden tijdens het ontstaan van een blessure. Tot slot maak je onderdeel uit van een verzorgingsteam binnen vv Winsum die wordt aangestuurd door een hoofd sportverzorging, waarin verzorg(st)ers en fysiotherapeuten nauw met elkaar samenwerken. 

Wat is je achtergrond? 

 • Opleiding sportmassage of fysiotherapeut (evt. in opleiding);
 • Je hebt affiniteit met voetbal;
 • Je bent enthousiast en flexibel;
 • Je kunt goed samenwerken in teamverband;
 • Je vindt het leuk om nauw betrokken te zijn bij de selectie van vv Winsum;
 • Je hebt inzicht en gevoel voor de persoonlijke ontwikkeling van de spelers en wilt hier graag vanuit het oogpunt ‘fysieke fitheid’ een bijdrage aan leveren.

 

Wat kun je verwachten?  

 • Goede ondersteuning en begeleiding vanuit het sportverzorgingsteam en de staf van vv Winsum Heren 1;
 • De mogelijkheid om ervaring op te doen in de begeleiding van de selectie op het gebied van sportverzorging;
 • Meedraaien binnen een ambitieuze voetbalclub, waar je je optimaal kunt ontwikkelen op het vlak van zeer uiteenlopende sportblessures en kunt sparren met een volledig sportverzorgingsteam;
 • Goede faciliteiten op het nieuwe complex van vv Winsum, inclusief een goed uitgeruste verzorgingsruimte en de benodigde middelen voor de verzorging;
 • Nauwe samenwerking met Fysio2Fit, praktijk voor sportfysiotherapie;
 • Passende vergoeding.

 

Interesse?  

Ben jij de enthousiaste en betrokken verzorger die vv Winsum zoekt en pas je in dit profiel? Neem dan contact op met Neil Judkins, 06-15310556 of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.