Wij zoeken scheidsrechters die een bijdrage willen leveren aan de voetbalbeleving van onze leden. Wat is er nu leuker dan in het weekend lekker buiten bezig te zijn en een wedstrijdje van senioren of junioren in goede banen te leiden.

De vaste en enthousiaste groep scheidsrechters van onze mooie vereniging kan wel wat extra leden gebruiken. Daarom zijn wij op zoek naar jou!

Vanuit de club krijg je vooraf een interne en laagdrempelige opleiding waardoor je goed voorbereid het veld op kunt gaan. Na afloop van een wedstrijd krijg je de waardering van de teams die je hebt gefloten en kun je onder het genot van een drankje bijkomen in de gezellige bestuurskamer.

Binnenkort maken we de datums voor de interne opleidingen bekend.

Kun je nu al niet meer wachten of wil je meer informatie? Neem dan contact op met scheidsrechters coördinator John Kamstra via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-128 10 661.

Met sportieve groet,

John Kamstra
Scheidsrechterscoördinator vv Winsum