vv Winsum en ING hebben hun samenwerking onlangs met drie jaar verlengd tot medio 2026. Het nieuwe sponsorcontract is per 1 augustus ingegaan. ING gaat in totaal 625 amateurvoetbalverenigingen sponsoren. vv Winsum is blij met het vertrouwen van ING om de komende drie jaar te werken aan de groei en de ontwikkeling van het amateurvoetbal. Voorzitter Ronald van der Kloet: “We zijn ontzettend trots op de nieuwe samenwerking met ING, juist in deze tijd. Met behulp van de sponsoring door de bank kunnen wij de ontwikkeling van de meiden- en vrouwenafdeling verder stimuleren. Alle meidenteams van vv Winsum zijn voorzien van shirtsponsoring op de achterzijde, op het hoofdveld is 10 meter boarding zichtbaar en ING is de komende jaren de vaste balsponsor bij ons Vrouwen 1 elftal. Wij zijn ING enorm dankbaar voor deze prachtige samenwerking en het vertrouwen! We kijken uit naar een mooie samenwerking met ING in de komende jaren.”

“Iedereen die dat wil, moet kunnen voetballen. Daarom blijft ING zich samen met de amateurvoetbalverenigingen onverminderd inzetten voor de ontwikkeling en groei van het amateurvoetbal, in het bijzonder het meiden- en vrouwenvoetbal. Naast de actieve bijdrage die we gezamenlijk leveren aan het Niemand Buitenspel-programma om zo voetbal ook toegankelijk te houden voor mensen die het financieel moeilijk hebben. Daarin is de samenwerking met vv Winsum en andere clubs essentieel en bevestigt eens te meer hoe belangrijk amateurvoetbal is voor onze samenleving,” zegt Steffen van Iersel, manager Sponsoring & Events bij ING.

ING afbeelding