“To the cloud and beyond. That’s how Cloud Networks.” Wat verdomd moeilijke materie lijkt, is spel voor de genieën van Cloud Networks. Cloud Networks is een zakelijke serviceprovider en ontzorgt op het gebied van connectiviteit, cybersecurity, managed wifi en cloudoplossingen. Met de roots in Winsum!

In samenwerking met betrouwbare partners levert en creëert Cloud Networks snelle en betrouwbare oplossingen. Bij hen staat de klant altijd voorop. Dit betekent persoonlijk contact en een plan op maat. Dat doen zij vanuit de kantoren in Amsterdam en Groningen. Kijk voor meer informatie op www.clnw.nl.

Trots en blij zijn we dat Cloud Networks sponsor is geworden bij vv Winsum.

Op een mooie en sportieve verbinding met elkaar!

 

Foto CLNWOp de foto Remco Hofman (rechts) van Cloud Networks samen met Gerke Vos (links) van de CCZ van vv Winsum