Wanneer de naam DeejayBas valt weten drie van de vijf personen in Winsum over wie het gaat. En weet je het niet; dan is de kans heel groot dat je de handen al wel eens in de lucht hebt gehad tijdens de muziek van DeejayBas.

DeejayBas is de artiestennaam van Bas Bosman, woonachtig in Baflo. Waar hij komt eindigt het feest met dansende mensen, bekende plaatjes en handjes in de lucht. Zo draait hij ook nog regelmatig in de Pub 69.

vv Winsum is heel erg blij en dankbaar dat DeejayBas zich voor drie jaren aan de club heeft verbonden als sponsor. Het reclamebord hangt aan de ‘Garnwerd-zijde’ van het hoofdveld en is door het vrolijke ontwerp niet te missen.

De komende periode is Bas ook druk met het nieuwe project ‘Kounavvelz’. Groningse artiesten, ondersteund door goede beats en vrolijke hardcore; klaaicore. De debuuttrack was niet minder dan ‘Lydia’ van Wia Buze, ondersteund met de zang van Ger Warink. Ook dit jaar is de kans groot dat Bas nog op de club gaat draaien.

Nogmaals bedankt voor de sponsoring en die handjes in de lucht!

Foto DeejayBas