Jaarlijks krijgen bijna 600 kinderen in Nederland kanker. Inmiddels overleeft 81% van deze kinderen de eerste vijf jaar na de diagnose. Mede dankzij de onderzoeken die Stichting KiKa (Kinderen Kankervrij) financiert. Want zo’n 20 jaar geleden lag dit nog rond de 72%. Een duidelijk bewijs dat onderzoek écht helpt en 100% kans op genezing steeds dichterbij komt.  

De jeugdleden van vv Winsum maken sinds 2015 gebruik van de prachtige trainingspakken waarbij wij KiKa ondersteunen. Van ieder verkocht jeugdtrainingspak reserveert vv Winsum een bijdrage voor KiKa. Dankzij onze sponsoren hebben wij afgelopen zaterdag een cheque ter waarde van €2.100 mogen overhandigen aan Francy Pleij, vrijwilliger bij KiKa. “Een geweldig bedrag, hier zijn wij enorm blij mee. Dit prachtige initiatief raakt mij persoonlijk. Echt enorm bedankt”, aldus Francy Pleij.

Een groot deel van onze sponsoren zijn al sinds de oprichting actief betrokken bij KiKa en willen dit initiatief graag voortzetten met elkaar. Makelaardij Stenekes heeft aangegeven het contract te beëindigen. We willen Makelaardij Stenekes en James Stenekes persoonlijk bedanken voor hun jarenlange steun en bijdrage. We zijn hen erg dankbaar voor deze betrokkenheid.

Naast het overhandigen van de cheque is het nieuwe samenwerkingscontract voor de komende drie jaren verlengd en ondertekend. We willen Calimero Kinderopvang, Mazda Terpstra Groningen, Albert Heijn Winsum, Autoschade Brian en Hairpoint enorm bedanken voor de continuering en blijvende steun. Daarnaast willen we Inzicht en Tandartspraktijk Winsum welkom heten en bedanken voor de steun aan het samenwerkingscontract.

Bij de ondertekening van de nieuwe overeenkomst hebben we samen gesproken over Kika en kon mede-initiatiefnemer Jelis Schuiling van Hairpoint de oorsprong van de maatschappelijke samenwerking verder toelichten.

De officiële clublijn van vv Winsum is exclusief verkrijgbaar bij Sporthuis in Winsum en de KiKa trainingspakken worden dit jaar nog aangeboden tegen een gereduceerd tarief. Diverse jeugdleden lopen al in het nieuwe trainingspak op de vereniging en door Winsum en dat geeft aan dat het nieuwe trainingspak weer goed wordt ontvangen.

Graag een nieuw Kika trainingspak bestellen? Zie voor de tijdelijke aanbieding: https://clubs.stanno.com/nl/vv-winsum/clubcollectie.

Foto KiKa

Op de foto:
Erik Terpstra (Mazda Terpstra Groningen), Christian Brian (Autoschade Brian), Rik Meerveld (Calimero Kinderopvang), Jessica Spijk (Tandartspraktijk Winsum), Jelis en Anja Schuiling (Hairpoint), Francy Pleij (KiKa), Wouter Jansen (Albert Heijn Winsum), Roelf Bonder (Inzicht) en Gerke Vos (namens de Commissie Commerciële Zaken vv Winsum).