Veel kinderen (en sommige volwassenen) dromen van een carrière als topvoetballer. En dromen mag! Om het stadiongevoel te ervaren nodigt FC Groningen leden van amateurverenigingen aangesloten bij het Amateurconvenant uit om tegen korting de wedstrijd FC Groningen - Helmond Sport te bezoeken. Samen met bijvoorbeeld je ouders of wellicht als teamuitje. Dit aanbod geldt voor alle leden, ongeacht de leeftijd.

Tickets kosten 10 euro per stuk.
  


Het gaat om de volgende wedstrijd: 


FC Groningen – Helmond Sport (Vrijdag 23 februari, 20.00 uur) 
   


Er is voor vv Winsum en andere aangesloten verenigingen een aparte kaartverkoop link gecreëerd. Via de volgende link zijn de kaarten met het actietarief te bestellen:


https://tickets.fcgroningen.nl/initiative/Amateurconvenant-Gemeente-Veendam-Hogeland-Stadskanaal-Westerwolde-Pekela