Vandaag start Waanzinnig Winsum! Als onderdeel wordt op zaterdag 15 juni de “Slotdag” van het seizoen 2023-2024 georganiseerd. Tijdens deze dag vinden er allerlei festiviteiten plaats voor alle leden, vrijwilligers, trainers, supporters en sponsoren van onze club. 

We sluiten de dag en avond met elkaar af in de feesttent. De 1e editie van; Waanzinnig Winsum Tentfeest! Dondersmooi met Radio NL, Tukker FM en drie live optredens. Een feest voor onze hele vereniging en mooie dorp! Kaarten zijn verkrijgbaar bij Sporthuis Winsum of op de avond zelf aan de deur. 

Onze mooie vereniging, onze leden, sponsors, begeleiding en vrijwilligers verdienen met elkaar een mooi slotfeest. Dat willen wij dit jaar geven op de slotdag en de dagen hieromheen. De tent voor ruim 1.000 personen is inmiddels geplaatst op het Geert Reinders Sportpark. 

We starten vanavond 13 juni met een gezellige bingo met geweldige prijzen, op vrijdag 14 juni organiseert Traliedeur van 18:00 tot 19:00 uur een ‘Junior pubquiz’ voor de leeftijd 11 tot en met 14 jaar en is er om 20:00 uur aansluitend de ‘traditionele’ pubquiz. Op zaterdag 15 juni hebben we voor alle jeugdleden leuke voetbalactiviteiten gepland en voor de oudere jeugd en senioren ons ‘7 x 7 Sponsortoernooi’. We sluiten op zondag 16 juni af met een foodfestival (Start om 14.00 uur) en de EK-wedstrijd Nederland tegen Polen. Kortom; 4-dagen Waanzinnig Winsum!

We maken er onvergetelijke dagen van en een sportieve en gezellige slotdag seizoen 2023 - 2024. Laten we het samen doen; tot zaterdag 15 juni!

335ca492 b053 4e17 b8e5 d2c1f4b83560