Waar de senioren al jaren een uitwisseling kennen met de Engelsen van Wisbeech, waren vorig jaar de C2 en C3 van Winsum aan de beurt. Een uitgebreide delegatie van Leverington Youth FC bivakkeerde een lang, gezellig en sportief weekend in Winsum.

De Engelse sporters waren zo enthousiast dat we een uitnodiging kregen om dit jaar bij hun te komen.
De uitnodiging werd met beide handen aangegrepen en de organisatie kon beginnen. Met o.a. de verkoop van cupcakes, paaseitjes en een aantal sponsoren werd het benodigde geld voor de reis verzameld.

Van vrijdag 19 augustus tot en met maandag 22 augustus zullen 25 spelers en 8 begeleiders met veel plezier op het sportpark in Wisbeech verblijven. Op zaterdag is er een groot voetbaltoernooi en op zondag is er beach voetbal. Tussendoor is er een heus varken aan het spit.

Wil je de spelers nog uitzwaaien dan ben je vrijdag 19 augustus van harte welkom om 14.15 uur op Sportpark West (Schilligeham).

Greetz,
Simone, Eilana en John