Thuiswedstrijden:          
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Veldnaam Bondsofficials
29-8-2016 19:30 Winsum JO17-1 ACV JO17-1 Sportpark Schouwerzijlsterweg veld 2 E. Beekhuis (Scheidsrechter)
             
30-8-2016 18:45 Winsum JO15-1 Velocitas 1897 JO15-1 Sportpark Schouwerzijlsterweg veld 2 Jan Venema
30-8-2016 18:45 Winsum JO15-2d Grootegast Fc JO15-2 Sportpark Schouwerzijlsterweg veld 3 Derk de Vries
             
31-8-2016 18:45 Winsum JO17-2 Aduard 2000 JO17-1 Sportpark Schouwerzijlsterweg veld 2 Anton de Jong
             
1-9-2016 19:00 Winsum JO15-1 Harkstede JO15-1 Sportpark Schouwerzijlsterweg veld 1 Jan Venema
             
3-9-2016 14:30 Winsum 3 SV Bedum 3 Sportpark Schouwerzijlsterweg veld 1 J. vd Laan (Scheidsrechter)
             
31-8-2016 18:30 Winsum JO11-1 SV Bedum JO11-1 Sportpark Schilligeham veld 2a Alle van der Veen
31-8-2016 18:30 Winsum JO11-2 VEV'67 JO11-2 Sportpark Schilligeham veld 2b Martin Kruiger
31-8-2016 18:45 Winsum VR2 Fivel De VR1 Sportpark Schilligeham veld 1 Peter Kluin
             
3-9-2016 10:15 Winsum JO11-2 Zuidhorn JO11-1 Sportpark Schilligeham veld 2a Alle van der Veen
3-9-2016 10:15 Winsum JO9-2 HFC '15 JO9-2 Sportpark Schilligeham veld 2b Jordy van Dijk
3-9-2016 10:30 Winsum JO15-1 Veendam 1894 JO15-1 Sportpark Schilligeham veld 1 John Kamstra
3-9-2016 11:45 Winsum MO15-2 Eenrum MO15-1 Sportpark Schilligeham veld 2 Anton de Jong
3-9-2016 13:15 Winsum JO13-1 SV Bedum JO13-1 Sportpark Schilligeham veld 1 John Kamstera
3-9-2016 14:30 Winsum VR1 ST Eenrum/Klooster. VR1 Sportpark Schilligeham veld 1 Derk de Vries
3-9-2016 14:30 Winsum MO17-2 Noordpool UFC MO17-1 Sportpark Schilligeham veld 2 Anton de Jong
             
4-9-2016 14:00 Winsum 1 S.V. Haulerwijk 1 Sportpark Schilligeham veld 1 AM. van Ittersum (Scheidsrechter)
             
             
Uitwedstrijden:          
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats Bondsofficials
             
30-8-2016 19:00 Be Quick 1887 JO13-3G Winsum JO13-2 Sportpark Stadion Esserberg HAREN GN  
30-8-2016 19:15 SIOS VR1 Winsum VR1 Sportpark de Lange Twee SAUWERD  
             
31-8-2016 18:45 Zuidhorn JO9-3 Winsum JO9-1 Sportpark Johan Smitpark ZUIDHORN  
             
1-9-2016 18:45 Zuidhorn MO17-1 Winsum MO17-2 Sportpark Johan Smitpark ZUIDHORN  
             
3-9-2016 09:00 Zuidhorn JO15-2 Winsum JO15-2d Sportpark Johan Smitpark ZUIDHORN  
3-9-2016 09:45 Be Quick 1887 JO11-1 Winsum JO11-1 Sportpark Stadion Esserberg HAREN GN  
3-9-2016 10:05 HFC '15 JO9-1 Winsum JO9-1 Sportpark Hoogkerk GRONINGEN  
3-9-2016 10:15 Warffum JO13-2 Winsum JO13-6 Sportpark Westervalge WARFFUM  
3-9-2016 10:30 TLC MO17-1 Winsum MO17-1 Sportpark Rodenburg LEEK  
3-9-2016 11:00 Niekerk JO17-1 Winsum JO17-2 Sportpark Eekebuuren NIEKERK GROOTEGAST  
3-9-2016 12:00 Oranje Nassau 2 Winsum 2 Sportpark Coendersborg GRONINGEN M. Timmerman (Scheidsrechter)
3-9-2016 12:30 Buitenpost JO19-1 Winsum JO19-1 Sportpark De Swadde BUITENPOST S. Yesin (Scheidsrechter)
3-9-2016 14:30 WVV JO17-1 Winsum JO17-1 Sportpark WVV WINSCHOTEN R Grozema (Scheidsrechter)
3-9-2016 14:30 BCV 1 Winsum 1 Sportpark Het Koningsland BURGUM J.H. Schuring (Scheidsrechter)